Конвенційні курси

1
4
Використання електронних картографічних і навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС)
Даний курс призначений для надання знань, навичок і розуміння ECDIS і електронних карт в повному обсязі, необхідному для безпечної навігації судам, основним засобом навігації яких є ECDIS. Курс робить упор на застосуванні і вивченні ECDIS в різних умовах. Навчальний план і програма складені відповідно до вимог
Правил: I / 12; II / 1; II / 2; II / 3 пп.1, 2 Конвенції ПДНВ з поправками; Розділів: A-II / 1; A-II / 2; A-II / 3; A-I / 12 і В-I / 12 пп.36-66 Кодексу ПДНВ.
Оператор ГМССБ із загальним дипломом (отримання або підтвердження диплома)
2
Даний курс призначений для підготовки кандидатів на здобуття загальної диплома оператора ГМЗЛБ.
Програма підготовки та методичні вказівки складені з урахуванням вимог додатка 3 до Резолюції ІМО А.703 (17) «Підготовка радиоспециалистов Глобальної морської системи зв'язку під час лих і для забезпечення безпеки (ГМЗЛБ)», Правила ІІV / 2 Конвенції, вимог розділів А -ІІV / 2 і В-IV / 2, пунктів 29-36 Кодексу ПДНВ, Міжнародної конвенції з охорони людського життя на морі СОЛАС 74, з поправками і типовим курсом ІМО 1.25 (Model Course 1.25) для підготовки на загальний диплом оператора ГМЗЛБ.
3
Автоматизовані ідентифікаційні системи
Тренажер: TRANSAS TGS 5000
Підготовка командного складу суден відповідно до вимог Правила VI / 5 Конвенції ПДНВ, Розділу A-VI / 5, таблиці A-VI / 5 Кодексу ПДНВ
4
Для записи на курс обучения при себе необходимо иметь копии документов: паспорт гражданский (первые три страницы + прописка), паспорт моряка (первая страница + крайний рейс), рабочий диплом, подтверждение к диплому
Підготовка та інструктаж з питань охорони судна для всіх моряків (VI / 6 п.п. 1, 2, A-VI / 6 п.п. 1-4)
5
6
Виконання обов'язків членів екіпажу з охорони судні (VI / 6 п.п. 4-5; A-VI / 6 п.п. 6-8)
Підготовка моряків, найнятих або зайнятих на роботі в будь-якій посаді на судні в якості членів суднового екіпажу з наявними обов'язками з безпеки або запобігання забрудненню в ході експлуатації судна, які до призначення їм будь-яких обов'язків на судні повинні отримати підготовку за програмою «Початкова підготовка з безпеки »відповідно до вимог Правила VI / 1 МК ПДНВ з поправками і Розділу AVI / 1, таблиць: AVI / 1-1, AVI / 1-2, AVI / 1-3, AVI / 1-4 Кодексу ПДНВ. Для запису на курс навчання при собі необхідно мати копії документів: паспорт цивільний (перші три сторінки + прописка), паспорт моряка (перша сторінка + крайній рейс), робочий диплом, підтвердження до диплому
7
Судноводіння з використанням радіолокатора, радіолокаційної прокладки та використанням засобів автоматичної радіолокаційної прокладки (ЗАРП) (рівень експлуатації)
Даний курс спрямований на задоволення обов'язкових мінімальних стандартів компетентності, наведених у таблиці в розділі A-II / 1 Кодексу ПДНВ для «використання радіолокатора, радіолокаційної прокладки та використання ЗАРП для забезпечення безпеки судноплавства». Курс включає в себе теорію, необхідну для розуміння конфігурації системи, принципи та характеристики суднового морського радара і САРП, фактори, що впливають на характеристики радара, спосіб отримання, відображення та аналізу радіолокаційної інформації, обмеження і точність цієї інформації, правильне використання і оперативне управління для отримання оптимального відображення радіолокаційної інформації для забезпечення безпеки навігації.
Судноводіння з використанням радіолокатора, радіолокаційної прокладки та використанням засобів автоматичної радіолокаційної прокладки (ЗАРП) (рівень управління)
8
Даний курс спрямований на задоволення обов'язкових мінімальних стандартів компетентності, наведених у таблиці в розділі A-II / 2 Кодексу ПДНВ для «підтримки безпечної навігації за рахунок використання інформації від навігаційного обладнання та систем для сприяння прийняттю командних рішень на рівні управління». Курс передбачає навчання використанню функцій радіолокації, САРП і АІС, командну роботу на мосту, а також пошук і рятування для учнів на рівні управління на судах, оснащених радіолокаційним обладнанням. Цей курс включає в себе навчання, пов'язане з отриманням, аналізом і застосуванням радіолокаційних ресурсів для прийняття правильних командних рішень щодо безпечної навігації і успішного пошуку і рятування; для виконання обов'язкових вимог, що стосуються радіолокаційної системи: «планування рейсу і проведення навігації», «визначення місцеположення і точність результуючого визначення місцеположення будь-яким способом», «координування пошуково-рятувальної операції», «встановлення механізмів і процедур спостереження», як викладено в розділі A -II / 2 Кодексу ПДНВ.
Управління складом навігаційної вахти на містку
9
Даний курс призначений для створення командної роботи і ефективного використання ресурсів навігаційного містка. Лідерство в надзвичайних ситуаціях і людський фактор в нещасних випадках розглядаються у вправах і тематичних дослідженнях. Заняття на повномасштабному тренажері роблять упор на оцінку, планування рейсу, командну роботу, спілкування, відстеження помилок і відносини з лоцманами. Навчальний план і програма призначені для підготовки на тренажері повномасштабного навігаційного містка по курсу: «Підготовка з управління складом навігаційної вахти на містку» для судноводіїв на рівнях управління і експлуатації відповідно до вимог: Правила I / 11, I / 12, II / 1, II / 2, VIII / 2 Конвенції ПДНВ-78; розділів А-I / 12, А-II / 1, A-II / 2, А-VІІІ / 2, ч. 3, ч. 4, ч. 4-1, В-І / 12, п 68-69, По-VIII / 2, ч. 4-1 Кодексу ПДНВ.
Управління судном
10
Даний курс надає можливість для вивчення та впровадження передового досвіду щодо процедур управління судном. Заняття проходять на повномасштабному тренажері навігаційного містка, вчення включають прибережні переходи, виходи і заходи в порти і навігаційні аварійні ситуації. Навчальний план і програма складені відповідно до вимог: правила I / 12, II / 1, II / 2 Конвенції ПДНВ та розділів А-ІІ / 12 A-II / 1, A-II / 2, В-ІІ / 12, п 68-69 Кодексу ПДНВ.
Надання першої медичної допомоги
10
10
11
Підготовка персоналу, призначеного надавати першу медичну допомогу на судні, відповідно до вимог Правила VI / 4 МК ПДНВ та Розділу A-VI / 4, таблиці A-VI / 4-1 Кодексу ПДНВ. Для запису на курс навчання при собі необхідно мати копії документів: паспорт цивільний (перші три сторінки + прописка), паспорт моряка (перша сторінка + крайній рейс), робочий диплом, підтвердження до диплому
Медичний догляд на борту судна
12
Обробка і розміщення вантажів і управління баластними операціями на нафтових танкерах і танкерах-хімовозах
13
Початкова підготовка для проведення вантажних операцій на нафтових танкерах і танкерах-хімовозах
14
Даний курс призначений для підготовки кандидатів на отримання належної кваліфікації відповідно до розділу A-V / 1-1 кодексу ПДНВ з обов'язками з навантаження, розвантаження і обслуговування під час перевезення або обробці нафтових і хімічних вантажів. Він включає в себе базову програму навчання, яка відповідає їх обов'язків, включаючи базову підготовку з безпеки нафтових і хімічних танкерів, заходам пожежної безпеки, запобігання забрудненню, практиці експлуатації та зобов'язаннями відповідно до чинних законів і правилами. Курс охоплює вимоги до компетенції, наведені в таблиці в розділі A-V / 1-1-1 Кодексу ПДНВ
15
Підготовка для проведення вантажних операцій на нафтових танкерах за розширеною програмою
Даний курс призначений для підготовки кандидатів на отримання належної кваліфікації відповідно до розділу A-V / 1-1 кодексу ПДНВ з безпосередніми обов'язками з навантаження, розвантаження і обслуговування під час перевезення або обробці нафтових вантажів. Він включає в себе розширену програму навчання, яка відповідає їх обов'язків, включаючи розширену підготовку з безпеки нафтових танкерів, заходам пожежної безпеки, запобігання забрудненню, практиці експлуатації та зобов'язаннями відповідно до чинних законів і правилами. Курс охоплює вимоги до компетенції, наведені в таблиці в розділі А-V / 1-1-2 Кодексу ПДНВ.
Підготовка для проведення вантажних операцій на нафтових танкерах за розширеною програмою
16
Даний курс призначений для підготовки кандидатів на отримання належної кваліфікації відповідно до розділу A-V / 1-1 кодексу ПДНВ з безпосередніми обов'язками з навантаження, розвантаження і обслуговування під час перевезення або обробці хімічних вантажів. Він включає в себе розширену програму навчання, яка відповідає їх обов'язків, включаючи розширену підготовку з безпеки танкерів хімовозів, заходи пожежної безпеки, запобігання забрудненню, практиці експлуатації та зобов'язаннями відповідно до чинних законів і правилами. Курс охоплює вимоги до компетенції, наведені в таблиці в розділі А-V / 1-1-3 Кодексу ПДНВ.
Підготовка для проведення вантажних операцій на танкерах-газовозах за розширеною програмою
17
Даний курс призначений для підготовки кандидатів на отримання належної кваліфікації відповідно до розділу A-V / 1-2 кодексу ПДНВ з безпосередніми обов'язками з навантаження, розвантаження і обслуговування під час перевезення або обробці зріджених газів. Він включає в себе розширену програму навчання, яка відповідає їх обов'язків, включаючи розширену підготовку з безпеки газовозів, заходи пожежної безпеки, запобігання забрудненню, практиці експлуатації та зобов'язаннями відповідно до чинних законів і правилами. Курс охоплює вимоги до компетенції, наведені в таблиці в розділі А-V / 1-2-2 Кодексу ПДНВ.
Базова підготовка екіпажів суден, що плавають в полярних водах
19
Даний курс призначений для підготовки судноводіїв до експлуатації суден в полярних водах і розгляду додаткових вимог конвенцій СОЛАС і МАРПОЛ, з тим щоб враховувати кліматичні умови в полярних водах і дотримуватися відповідних стандартів безпеки на морі та запобігання забрудненню.
Підготовка осіб командного і рядового складу, які відповідають за вантажні операції на судах, що перевозять небезпечні речовини навалом і в упаковці
20
Дана програма призначена для осіб командного і рядового складу, відповідальних за вантажні операції на судах, що перевозять небезпечні речовини навалом і в упаковці. Програма курсу містить положення для забезпечення безпеки при транспортуванні небезпечних вантажів, запобігання забрудненню і контроль за ним, практики експлуатації та виконання зобов'язань за чинними законами та правилами. Скорочена програма підготовки призначена для слухачів, які свого часу пройшли схвалений курс підготовки відповідно до встановлених міжнародними і національними вимогами, що підтверджується наявністю відповідного свідоцтва (сертифіката) .Для записи на курс навчання при собі необхідно мати копії документів: паспорт цивільний (перші три сторінки + прописка), паспорт моряка (перша сторінка + крайній рейс), робочий диплом, підтвердження до диплому.
Лідерство та робота в команді
20
20
21
22
Даний курс призначений для підготовки судноводіїв до експлуатації суден в полярних водах і розгляду додаткових вимог конвенцій СОЛАС і МАРПОЛ, з тим щоб враховувати кліматичні умови в полярних водах і дотримуватися відповідних стандартів безпеки на морі та запобігання забрудненню.
22
23
Судноводіння в льодових умовах. Поглиблена підготовка екіпажів суден, що плавають в полярних водах
Офіцер з безпеки судна
Підготовка моряків, найнятих або зайнятих на роботі в будь-якій посаді на судні в якості членів суднового екіпажу з наявними обов'язками з безпеки або запобігання забрудненню в ході експлуатації судна, які до призначення їм будь-яких обов'язків на судні повинні отримати підготовку за програмою «Початкова підготовка з безпеки »відповідно до вимог Правила VI / 1 МК ПДНВ з поправками і Розділу AVI / 1, таблиць: AVI / 1-1, AVI / 1-2, AVI / 1-3, AVI / 1-4 Кодексу ПДНВ.
Для запису на курс навчання при собі необхідно мати копії документів: паспорт цивільний (перші три сторінки + прописка), паспорт моряка (перша сторінка + крайній рейс), робочий диплом, підтвердження до диплому.
Офіцер з безпеки судна
23
24
Управління ризиками та розслідування інцидентів
Контакти:
+38 (0482) 377 545
office@unitrain.com.ua
Україна, 65058, г. Одеса, ул. Армійська 18-Б
Заявка
Made on
Tilda